תגיות

Related Posts

Share This

בדקה וחצי תעודת זהות

בדקה וחצי, כי לא צריך יותר

"בדקה וחצי" במשפט וחצי: סרטונים קצרים וממוקדים, בפורמט חדשותי ובאיכות טלוויזיונית ללא תחרות; הפצה באמצעים מתקדמים, תוך התחייבות לתוצאות.

"בדקה וחצי" הוא מוצר פרסום ייחודי, חבילה הכוללת את יצירת התוכן הפרסומי והפצתו בצורה יעילה, משתלמת ומדידה.

"בדקה וחצי" הוא מיזם של מישל דור, כתב וידאו ומנהל תוכן בכיר באתר החדשות Ynet (לפני כן מילא תפקידים בטלוויזיה ובאתרי חדשות). אדם אשר הפיק, תסרט, ערך, ביים וכיכב בכ-2,500 כתבות וידאו במגוון נושאים אדיר, ובכל אחד מתפקידים אלה נחשב פורץ דרך, כמותית ואיכותית.

איך זה עובד?

הסרטון שניצור עבורך יעלה יופץ במגוון שיטות: הפצה ויראלית ב-YouTube, תוכניות פרסום שונות, ואפילו הצגה במהדורות החדשות בטלוויזיה. בשורה התחתונה: מונה הצפיות לא משקר. אנחנו מתחייבים על מספר הצפיות שהסרטון יקבל (ושהן לא יגיעו מאינדונזיה).

הסרטון יוכל לשמש בדף הפייסבוק שלך וכ"עוגן" ברשימות תפוצה, להיות מוצג (בתוספת תשלום) גם על שלטי חוצות, במעליות, טיסות, על צגי פלאזמה בלוקיישנים שונים.

ביכולתנו לערוך ולהתאים סרטונים לכל הפלטפורמות, כולל טלפונים חכמים ומכשירי טאבלט. אנו ערוכים ליצור סדרות ולהשלים את הסרטונים בתוכן טקסטואלי, סטילס, ועוד.

להיכנס חינם גם לטלוויזיה!

כבר במהלך העריכה הראשונית, אנו מעבירים מידע ודוגמאות לעורכים השונים בערוצי הטלוויזיה, אותם אנו מכירים אישית, כדי לעורר עניין. כשיש עניין ויש צורך (כפי שקורה לעיתים קרובות בעידן הקיצוצים הנוכחי), הם יקלטו וישדרו את התכנים שלך.

במקרים רבים התכנים שלך גם יאוחסנו כחומרי ארכיון בחברות החדשות השונות לצורך שימוש עתידי, והפנייה אליך למידע נוסף הוא רק עניין של זמן.

מאיפה מתחילים?

הזמן שלקח לך לקרוא את המידע הזה עולה על הזמן של הסרטון. מה שמשותף גם למסמך זה וגם לסרטון אותו ניצור עבורך – הוא שהמסר עובר בצורה חדה וחלקה בשניהם.

בואו נכין לך סרטון "פיילוט". לא תאמין כמה מרתק הוא יצא וכמה המסר יעבור ויעבוד עבורך.